Folia okienna dekoracyjna Lambert 003

Cena za metr bieżący 71,63 /mb. z VAT

Porównaj
  Ask a Question

Opis

Folia okienna dekoracyjna Lambert 003

Paski w pionie czy w poziomie? – sprawdź

Opis folii

Wzór folii matowej Lambert 003: białe, matowe paski o zmiennej grubości, zwężające się ku górze.

Zastosowanie

Folia okienna Lambert to folia okienna matowa służąca aranżacji wnętrz.Folię dekoracyjną stosujemy do zmiany przejrzystości i przesłaniania widoku do wewnątrz pomieszczenia.

 

Okna to nie jedyne miejsca, gdzie można spotkać folię dekoracyjną Lambert. Nasi klienci naklejają ją również na inne powierzchnie płaskie np. oszklone drzwi wejściowe czy szyby meblowe. Z pomocą folii dekoracyjnej można też zrobić stałe lub przenośne przepierzenia i przegrody. W ten sposób możemy utworzyć w dużym pomieszczeniu oddzielone od siebie miejsca pracy, czy wydzielić kącik do pracy w mieszkaniu.

Folię dekoracyjną zakładamy na powierzchnie szklane aby stały się nieprzezroczyste, bez zmiany przechodzącego przez nie światła. Okno z folią przepuszcza praktycznie taką samą ilość dziennego światła jak zwykła szyba.Folię dekoracyjne można stosować również na powierzchniach szklanych z pomieszczenia do pomieszczenia, naklejać na inne powierzchnie płaskie np. oszklone drzwi wejściowe czy szyby meblowe.Po naklejeniu folii otrzymujemy na szybie bardzo interesujący dekor o zmiennej przejrzystości.

Parametry

Typ folii Folia do dekoracji wnętrz
Kolor Biały, matowy.
Wzór Biały, matowy. Paski o zmiennej grubości, zwężające się ku górze.
Szerokość folii 1,524 m

Zalety

Folia dekoracyjna ma dodatkową zaletę. Jeśli przestaniesz ją potrzebować lub zechcesz wymienić ją na inną, folię bardzo łatwo usuniesz otrzymując dokładnie takie samo okno, jak przed założeniem folii.Stosując folię nie potrzebujesz używać piaskowych lub wytrawianych szyb, folia w prosty sposób zmieni przejrzystość zwykłego szkła.

Gwarancja

Na folię okienną dekoracyjną Lambert 002 udzielamy 10 lat gwarancji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Folia okienna dekoracyjna Lambert 003”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

General Enquiries

There are no enquiries yet.